Asistent / Asistentka, Sekretář / Sekretářka s výukou angličtiny - rekvalifikační kurz

Kategorie:
Kurzy Administrativa Kurzy Angličtina Rekvalifikační kurzy

Cena kurzu:

21 000 Kč-20 %
16800 Kč (Osvobozeno od DPH)
nebo zdarma přes úřad práce  Vybrat termín a objednat

Aktuální akce

Akreditace kurzu

Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR - číslo akreditace: MSMT-6530/2016-1/17. Naše vzdělávací centrum získalo pro profesní kvalifikaci Asistentka / asistent autorizaci Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Cíle kurzu:

V tomto kurzu se připravíte na vykonávání profese asistentka / asistent. Naučíte se pracovat s počítačem, vytvářet pracovní a obchodní písemnosti, zpracovávat administrativní agendu, řídit a organizovat chod sekretariátu, řešit konfliktní situace, ovládat pravidla obchodní komunikace a firemní kultury. Měsíc se budete věnovat intenzivní výuce angličtiny.

Popis:

Pro koho je kurz určen:

 • Pro všechny, kteří chtějí vykonávat profesi asistentka / asistent.
 • Pro všechny, kteří se chtějí naučit mluvit anglicky a zároveň získat znalosti z oblastí – řízení sekretariátu, práce na počítači, tvorba písemností, vedení administrativy, komunikace.
 • Pro zájemce o rekvalifikaci.
 • Vstupní předpoklady: Znalosti anglického jazyka na úrovni „falešný začátečník“.
 • Vyučovací jazyk: Český.

Co Vám kurz přinese:

 1. Kurz se skládá z několika tematických bloků, které Vás připraví na vykonávání profese asistentka / asistent. Naučíte se:
  • Řídit a organizovat chod sekretariátu.
  • Pracovat s počítačem v programech MS Word (tvorba textů) , MS Excel (tvorba tabulek), MS PowerPoint (tvorba prezentací) a MS Outlook (elektronická pošta).
  • Vytvářet pracovní a obchodní písemnosti v souladu s normou ČSN 01 6910.
  • Zpracovávat administrativu včetně pravidel evidence a archivace.
  • Zvládat komunikační techniky pro vyjednávání, argumentaci a řešení pracovních konfliktů.
  • Mluvit anglicky.
 2. Osvojíte si žádanou a perspektivní profesi.
 3. Získáte potvrzení o rekvalifikaci a osvědčení o profesní kvalifikaci.

Obsah:

Kurz se skládá ze 7 oblastí:

 1. Angličtina: Výuka anglického jazyka od základů gramatiky až po napsání jednoduchého obchodního dopisu. Výuka je intenzivní a probíhá rychlejším tempem. Témata – Já a moje rodina. Můj program. Cestování. Zaměstnání.
 2. Vedení administrativy: Základní administrativní činnosti. Zápisy z porady. Základní činnosti v sekretariátu. Efektivní telefonování.  Organizace a řízení sekretariátu. Osobnost asistentky.
 3. Písemná komunikace: Tvorba pracovních písemností dle ČSN 01 6910. Pravidla pro psaní textů. Obchodní dopisy. Smluvní písemnosti. Personální písemnosti. Právní písemnosti. Evidence. Archivace. Datové schránky. E-mailová komunikace.
 4. Základy práce s počítačem: MS Word (tvorba textů).  MS Excel (tvorba tabulek). MS PowerPoint (tvorba prezentací). MS Outlook (elektronická pošta).
 5. Komunikace: Psychologie osobnosti.  Komunikace. Argumentace. Vyjednávání. Asertivita. Řešení konfliktů na pracovišti. Rétorika a prezentační dovednosti. Motivace. Syndrom vyhoření. Myšlenkové mapy.
 6. Firemní procesy: Principy řízení organizace. Manažerské dovednosti. Organizační struktura. Zásady firemní kultury. Povinnosti organizace v oblasti BOZP.
 7. Společenské vystupování: Organizace a příprava společenských akcí. Základní pravidla společenského styku. Stolování a pohoštění. Společenská setkání.

Studijní materiály:

Náš lektorský tým pro Vás připravil studijní materiály, které Vás budou provázet nejen celým studiem, ale i Vaší praxí. Podívejte se na jejich ukázky:

E-learning:

 • Posluchači kurzu mají k dispozici zdarma e-learning.
 • Obsahuje materiály, které posluchačům umožní zopakovat si to nejdůležitější z výuky a také otestovat si znalosti získané v průběhu výuky.
 • Ovládání e-learningu je velmi jednoduché.
 • Používání e-learningu není pro posluchače povinné.

Doklad o absolvování:

Absolvent tohoto kurzu obdrží 2 osvědčení – Osvědčení o absolvování akreditovaného rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace, které nahrazuje školní vzdělání v daném oboru. (Osvědčení je veřejnou listinou stejně jako vysvědčení, výuční list nebo diplom o absolutoriu, má celostátní platnost při prokazování dosažené kvalifikace zaměstnavateli.)

Čas konání kurzu:

Kurz nabízíme ve 2 variantách – dopolední kurz nebo odpolední kurz.

Dopolední kurz:

 • Výuka angličtiny probíhá od 8:30 do 12:00.
 • Ostatní výuka probíhá od 8:00 do 13:00.

Odpolední kurz:

 • Výuka angličtiny probíhá od 14:30 do 18:00.
 • Ostatní výuka probíhá od 14:00 do 19:00.

Zařazení kurzu:

 • Odborný směr rekvalifikačního kurzu: Administrativa.
 • Povolání: Administrativní pracovník.
 • Profesní kvalifikace: Asistent / Asistentka, Sekretář / Sekretářka.
 • Akreditovaný vzdělávací program: Asistent/ka, sekretář/ka (PK; v rozsahu 128 hodin teoretické výuky)

Foto z kurzů

Reference:

Kurz, který má smysl. Je výborný pro zdokonalení se v angličtině, v práci s počítačem a pro získání znalostí z oblasti administrativy.

Olga Mašková, mas.kova(zavinac)seznam.cz

Kurz byl pro mě obrovským přínosem ve všech modulech. Naučila jsem se zde vše potřebné a pochopila i věci, které mi dříve nešly. Ohromil mě skvělý přístup, obrovská trpělivost i znalosti všech lektorů. Na 100% doporučuji.

Kateřina Bělobrádková, maddox(zavinac)email.cz

Kurz byl systematický, logický a učily se v něm podstatné věci, byl hodně vzdělávací. Výuka probíhala zábavnou formou a hodně jsem se naučil.

Jiří Kryštof, jiri.kristof(zavinac)centrum.cz

Kurz bych hodnotila velmi kladně. Hodiny mě bavily. Lektoři jsou velmi milí, ochotní. Hodně jsem se toho naučila a posunulo mě to zase o kousek dál. Jsem ráda, že jsem si osvěžila zapomenutou angličtinu.

Lenka Hanžlíková, lenka.hanzlikova(zavinac)centrum.cz

Kurz byl skvělý, za krátkou dobu jsem se toho hodně naučila. Nikde se mi tak nevěnovali jako tady. Kurz doporučuji, protože se v něm člověk opravdu hodně naučí.

Lenka Matajzlíková, l.m.girl(zavinac)seznam.cz

S náplní kurzu jsem spokojená. Lektoři jsou příjemní, ochotní a srozumitelně vysvětlují probíranou látku.

Lucie Naxerová, l.naxerova(zavinac)centrum.cz

Kurz doporučuji. Získáte zde zkušenosti, které se nedají vyčíst z knih.

Jana Jelínková, jelinkova.jan(zavinac)seznam.cz

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, ulice Bělehradská 77, Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 2. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.


Cena kurzu

21 000 Kč-20 %
16800 Kč (Osvobozeno od DPH)

Místo konání

Centrum služeb pro podnikání, Bělehradská 77, Praha 2 (Mezi I. P. Pavlova a Nám. Míru - mapa)


Termíny

 • 4. 9. 2017 – 30. 10. 2017   (8 – 13 hodin)
  Anglický jazyk 4., 6., 8., 11., 13., 15., 18., 20., 22., 25., 26., 27. září (8:30 - 12 hodin), Vedení administrativy 4. října, Word 5., 6., 9. října, Excel 10., 11., 12. října, PowerPoint 13. října, Komunikační dovednosti 16. října, Firemní procesy 17. října, Společenské vystupování 20. října, Písemná komunikace 23., 24., 25. října, Zakončení kurzu 30. října Objednat
   
 • 4. 10. 2017 – 28. 11. 2017   (8 – 13 hodin)
  Anglický jazyk 4., 6., 9., 11., 13., 16., 18., 20., 23., 25., 27., 30. října (8:30 - 12 hodin), Vedení administrativy 2. listopadu, Word 6., 7., 8. listopadu, Excel 9., 10., 13. listopadu, PowerPoint 14. listopadu, Komunikační dovednosti 15. listopadu, Firemní procesy 16. listopadu, Společenské vystupování 22. listopadu, Písemná komunikace 23., 24., 27. listopadu, Zakončení kurzu 28. listopadu Objednat
   
 • 1. 11. 2017 – 22. 12. 2017   (8 – 13 hodin)
  Anglický jazyk 1., 3., 6., 8., 10., 13., 15., 20., 22., 24., 27., 29. listopadu (8:30 - 12 hodin), Vedení administrativy a Firemní procesy 2. prosince (8 - 14 hodin), Word 4., 5., 6. prosince, Excel 7., 8., 11. prosince, PowerPoint 12. prosince, Písemná komunikace 13., 14., 15. prosince (8 - 14 hodin), Komunikační dovednosti 18. prosince, Společenské vystupování a Firemní procesy 19. prosince (8 - 14 hodin), Zakončení kurzu 22. prosince Objednat
   
 • 1. 12. 2017 – 31. 1. 2018   (8 – 13 hodin)
  Anglický jazyk 1., 4., 5., 6., 8., 11., 12., 13., 15., 18., 19., 20. prosince (po, út, čt, pá od 8:30 do 12 hodin). Lednová výuka proběhne od 8 do 13 hodin a přesné termíny budou brzy zveřejněny. Objednat