Co připravujeme pro rok 2021

Pro rok 2021 jsme pro Vás připravili velké množství kurzů z oblastí – účetnictví, mzdy, daně, marketing, management, personalistika, administrativa, podnikání. Děláme všechno proto, abychom poskytovali kvalitní vzdělávání i v této komplikované době, abychom Vám umožnili studovat, naučit se nový obor, novou profesi, posunout se dál, najít si nové uplatnění na trhu práce…

Jak budeme vyučovat:

Způsob výuky přizpůsobíme aktuálním nařízením vlády (v souvislosti s pandemií). Vždy však dbáme na Vaši bezpečnost a také na kvalitu studia. Naši lektoři jsou zkušení profesionálové, jejich výuka je srozumitelná, přínosná, zábavná – ať už přednášejí on-line nebo prezenčně. Těšíme se na Vás 🙂

Prezenční studium:

  • Připravujeme pro Vás prezenční studium všech kurzů a oborů, které nabízíme. Jeho realizace záleží na platných usneseních/omezeních vlády (v souvislosti s pandemií).  Pokud nám to aktuální situace dovolí, budeme vyučovat v našich učebnách.
  • Dodržujeme všechna hygienická nařízení. Učebny pravidelně dezinfikujeme. Používáme dezinfekční přípravky a také dezinfekci ozónem.
  • Pokud by situace s ohledem na pandemii nedovolila prezenční výuku, přejdeme na přednášky v přímém přenosu prostřednictvím internetu.

Přednášky v přímém on-line přenosu:

  • Vytvořili jsme „on-line učebny“, díky nimž se můžeme setkávat na dálku prostřednictvím internetu. Naši lektoři přednáší „na živo“, studenti mohou poslouchat, ptát se, diskutovat.
  • Přednášky mají formu „živého vysílání“. Studenti do nich mohou kdykoliv vstoupit svým dotazem. Přednášky nahráváme a studenti se k nim mohou později vracet.
  • Na podzim jsme tímto způsobem realizovali všechny naše kurzy a metoda se nám výborně osvědčila 🙂

On-line kurzy:

  • Tyto kurzy obsahují předem natočená videa + studijní materiály + interaktivní procvičování (testy a cvičení).
  • Studenti dostanou přístup do našeho studijního systému a sami si určují čas, kdy chtějí studovat. Postupují po jednotlivých lekcích vlastním tempem.
  • Nabídku on-line kurzů najdete zde.

Podrobné informace o všech kurzech najdete zde na těchto webových stránkách. Rádi Vám je také poskytneme na tel. číslech 775 583 697, 605 403 895 a na e-mailové adrese info@sluzbyapodnikani.cz.