Ukázkové hodiny zdarma

Váháte při výběru vhodného vzdělávacího nebo rekvalifikačního kurzu? Zúčastněte se ukázkové hodiny zdarma. 

 • Prohlédnete si školící prostory, zázemí i výukové materiály.
 • Seznámíte se s naším studijním oddělením i s lektory.
 • Poradíme Vám s výběrem kurzu.

Přehled ukázkových hodin zdarma:

Cíl kurzu Termíny kurzu

Seznámíte se s naší nabídkou kurzů z oblastí – účetnictví, daně, mzdy. Získáte informace o obsahu a způsobu výuky. Prohlédnete si učebny a studijní materiály. Poradíme Vám s výběrem kurzu.

Více o kurzu
2. 10. 2020
22. 10. 2020
Cíl kurzu Termíny kurzu

Seznámíte se s kurzy z oblasti administrativy – Asistent / Asistentka, Administrativní pracovník / pracovnice. Získáte informace o obsahu a způsobu výuky. Prohlédnete si učebny a studijní materiály. Poradíme Vám s výběrem kurzu.

Více o kurzu
5. 10. 2020
Cíl kurzu Termíny kurzu

Získáte informace o našich kurzech z oblastí – reklama, marketing a komunikace. Dozvíte se podrobnosti o průběhu a obsahu výuky.

Více o kurzu
20. 10. 2020
Cíl kurzu Termíny kurzu

Seznámíte se naší nabídkou kurzů z oblasti managementu. Získáte informace o obsahu jednotlivých kurzů.

Více o kurzu
20. 10. 2020
Cíl kurzu Termíny kurzu

Seznámíte se s naší nabídkou kurzů pro podnikatele. Získáte informace o obsahu a způsobu výuky. Prohlédnete si učebny a studijní materiály.

Více o kurzu
20. 10. 2020
Cíl kurzu Termíny kurzu

Získáte informace o našich kurzech z oblasti personalistiky. Prohlédnete si učebny a studijní materiály. Poradíme Vám s výběrem kurzu.

Více o kurzu
20. 10. 2020

Rekvalifikace - Úřad práce

 • Současná legislativa poskytuje nezaměstnaným možnost, požádat o uhrazení rekvalifikačního kurzu úřad práce. Co je rekvalifikační kurz?
 • Je však pouze na zvážení schvalovací komise úřadu práce, zda žádost o proplacení kurzu schválí. Schvalovací proces trvá 4 týdny.
Všichni zájemci o zaměstnání, kteří jsou v evidenci úřadu práce, mají podle ustanovení §109 a zákona o zaměstnanosti možnost vlastního výběru rekvalifikačního kurzu. Vynaložená částka na zvolenou rekvalifikaci pro 1 uchazeče na období 3 let je maximálně 50 000 Kč. Žádost musí projít schvalovacím procesem komise úřadu práce, která ji posuzuje z hlediska uplatnění na trhu práce. Pokud chcete požádat úřad práce o proplacení některého z našich rekvalifikačních kurzů, kontaktujte nás a my Vám pomůžeme připravit všechny nezbytné podklady.

Jak na rekvalifikace (e-book)

Dozvíte se:

 • Je rekvalifikace pro vás?
 • Jaké obory jsou nejžádanější?
 • Na co si dát pozor při výběru rekvalifikačního kurzu?
 • Jak získat rekvalifikační kurz zdarma?

Jak získat rekvalifikační kurz zdarma přes úřad práce

 1. Vyberte si vhodný rekvalifikační kurz.
 2. Zajděte na úřad práce a vyzvedněte si zde formulář "Zájem o zvolenou rekvalifikaci".
 3. Kontaktujte nás. A my pro Vás k tomuto formuláři připravíme přílohy, které pro úřad práce budete potřebovat. Jsou to dokumenty – kalkulace ceny, kopie schválené akreditace, obsahová náplň vybraného rekvalifikačního kurzu a potvrzení o ceně kurzu.
 4. Formulář i s přílohami předáte úřadu práce ke schválení. Schvalovací proces úřadu práce trvá až 4 týdny.
 5. Pokud Vám úřad práce kurz schválí, předá Vám potvrzení o úhradě kurzu, které odevzdáte v našem školícím středisku. Tím budete do kurzu zařazeni.
 6. Výše uvedené kroky musí být vyřízeny před zahájením rekvalifikačního kurzu.
Nesplňujete požadavky pro získání rekvalifikačního kurzu zdarma? Zažádejte o slevu. Potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Náš tip