Angličtina pro seniory

Kurzy Angličtina

Cena kurzu: Místo konání
2 500 Kč s DPH
(2 066 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Bělehradská 77, Praha 2 (Mezi I. P. Pavlova a Nám. Míru - mapa)

Cíle kurzu:

Naučit se během krátké doby plynule komunikovat v anglickém jazyce. Výuka probíhá zábavnou formou, v mírnějším tempu, je zaměřená na komunikaci. Učební látka je rozdělená do kratších úseků.

Popis:

 • Školící materiály: Náš lektorský tým pro Vás vytvořil výukové materiály, které obsahují přehledný popis gramatiky + slovní zásobu pro témata z běžného života (já a moje rodina, zaměstnání cestování, nakupování, restaurace, povídání o sportu, o kultuře, o počasí…). Podívejte se na jejich ukázku.
 • Lektor: V kurzech vyučuje český lektor.
 • Počet posluchačů ve skupině: 5 – 15
 • Cena kurzu: Kurzovné je oproti ostatním kurzům cenově zvýhodněné. Cena za jedno čtvrtletí je: 2.500 Kč (včetně DPH)

Vyberte si podle jazykové úrovně kurz:

 1. Kurz pro začátečníky
 2. Konverzace pro mírně pokročilé

1) Kurz pro začátečníky:

 • Výuka obsahuje témata: Pozdravy. Jak se představit. Moje rodina. Můj byt. Vzhled a charakter. Každodenní program. Kultura. Sport. Nakupování. Počasí.
 • Rozvrh: Úterý, 15:30 – 17:00 hodin
 • Nejbližší termín kurzu: 2.10.2018 – 18.12.2018

2) Konverzace pro mírně pokročilé:

 • Rozvrh: Úterý, 17:15 – 18:45 hodin
 • Studijní materiály: V tomto kurzu výuka neprobíhá podle učebnice. Lektor poskytuje posluchačům v průběhu kurzu materiály pro jednotlivá probíraná témata.
 • Nejbližší termín kurzu: 2.10.2018 – 18.12.2018

Foto z kurzů

Reference:

S náplní kurzu jsem spokojená. Gramatika je lektorkou velmi dobře a srozumitelně vysvětlena a procvičena. Hodiny jsou velmi zajímavé, pestré a vždy se těším na další týden. Lektorka Ivanka je na hodinu vždy dobře připravená, je skvělá. S učebnicí jsem spokojená.

Kadlcová Dagmar, kadlc(zavinac)volny.cz

Kurz mohu jen doporučit. Posluchači se naučí nebát se mluvit, zopakují a doplní si gramatiku. Oceňuji přátelské prostředí. Lektorka je super - velice příjemná a sympatická.

Marie Randsdorfová, m.randsdorfova(zavinac)seznam.cz

Paní lektorka je výborná - trpělivá, umí povzbudit!

Venuše Rýdlová, venuse.rydlova(zavinac)seznam.cz

Náplň kurzu mi vyhovovala. Paní lektorka je výborná. Kurz doporučuji.

Zdeňka Zavadilová, z.zavadilova(zavinac)centrum.cz

Kurz je stoprocentní! S výukou jsem spokojená.

Libuše Svobodová, zuli.svoboda(zavinac)seznam.cz

Kurz i lektorku hodnotím na jedničku.

Ludmila Masopustová, ludmila.mas(zavinac)centrum.cz

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, ulice Bělehradská 77, Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 2. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.