Daňová evidence – online kurz

on-line kurz

Kurzy ONLINE + E-learning Kurzy Účetnictví

Cena kurzu: Místo konání
7 382 Kč-20 %
5 929 Kč s DPH
(4 900 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

V online kurzu Daňová evidence se naučíte, jaké zásady platí pro vedení daňové evidence.

Popis:

Komu je kurz určen

 • Začátečníkům, kteří se chtějí naučit daňovou evidenci.
 • Všem, kteří si chtějí zopakovat nebo doplnit znalosti z oblastí – daňová evidence, základy daní.
 • Všem, kteří chtějí studovat online.

Co všechno se naučíte

 • Daně: Naučíte se orientovat v oblasti daní, porozumíte silniční dani, DPPO, DPFO, DPH.
 • Daňovou evidenci: Budete vědět, jak zpracovávat agendu daňové evidence.

Obsah kurzu

Online kurz se skládá ze 2 odborných celků

1) Daně

 • Úvod do daní.
 • Zákon č. 16/1993 Sb., o dani silniční.
 • Zákon č.  586/1992 Sb. o daních z příjmů.
 • Zákon č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty.

2) Daňová evidence

 • Evidence příjmů a výdajů. Peněžní deník.
 • Evidence majetku, zásob, pohledávek, DPH.
 • Mzdy. Zdravotní a sociální pojištění.
 • Uzávěrkové práce. Inventarizace.

Jak vše probíhá

 • Dostanete přístup do on-line studijního systému, který bude platit 3 měsíce (po domluvě i déle).
 • Online systém obsahuje materiály ke studiu. Jsou zde pro Vás připravené studijní materiály + procvičování + interaktivní testy.
 • Ovládání studijního systému je velmi jednoduché.
 • Studovat můžete podle Vašich časových možnosti – kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím internetu.

Jak on-line kurz vypadá

Čas

 • Kurz si můžete objednat kdykoliv.
 • Sami si určíte kdy a odkud chcete studovat.
 • Sami si určíte tempo studia.

Vstupní podmínky

 • Nemusíte mít žádné vstupní znalosti daňové evidence a daní.
 • Potřebujte pouze počítač a připojení k internetu.

Na závěr

 • Po zásluze odměna ve formě Osvědčení o absolvování kurzu.

Foto z kurzů

Reference:

Právě jsem dokončila on-line kurz Daňová evidence. Společně s dcerou, která je po mateřské dovolené a já jsme čerstvě v důchodu, jsme se rozhodly začít podnikat. Peněz není nazbyt, a tak si chceme účetní a daňové věci dělat samy. Proto nám přišlo jako dobrý nápad si objednat kurz Daňová evidence on-line a studovat doma, když je večer čas. Vše jsme krásně pochopily a máme chuť začít dělat daňovou evidenci i známým. Tím si zase trochu přivyděláme. Pořád je co dělat! Děkujeme a doporučujeme!

Růžena Sochorová, sochorova.ruz(zavinac)seznam.cz

Musím konstatovat, že přístup vašeho Centra služeb pro podnikání musím hodnotit s nejvyšší spokojeností. Ochota, vstřícnost a rychlé reakce na mé dotazy či připomínky – to jsou jednoznačně rysy naprosto perfektního a zcela prozákaznického jednání. Co se týká samotného absolvování kurzu Daňová evidence, tak i tady musím plně vyzdvihnout kvalitu veškerých materiálů a podkladů. Samotná možnost studovat online přes dálkový přístup byla pro mne hodně užitečná, ale také velmi efektivní, jelikož jsem se studiu mohla věnovat v čase, který jsem si na to sama vyhradila. Navíc jsem ušetřila cestovní náklady, když jsem za studiem nemusela nikam dojíždět. Studijní materiály byly dobře a srozumitelně zpracované. Ideální byla možnost rychlého ověření pochopení studované látky na konci každé lekce a potom také možnost prověřování znalostí formou e-testů. Tady bych vyzdvihla možnost opakování a porovnávání dosažených bodů a známek, což mne osobně motivovalo k dalšímu zlepšování mých znalostí a tak trochu k soutěžení sama se sebou. Na závěr bych chtěla ještě ocenit přednášky formou videolekcí, které byly opět velmi srozumitelné, a především bylo zase možné si je pouštět opakovaně, nebo se vracet jen k některým tématům. Moje spokojenost je opravdu vysoká a nevím, co bych ještě na těchto kurzech potřebovala zlepšit. Každopádně vím, že kurz Daňová evidence byl mou první, ale rozhodně nikoliv poslední vzdělávací aktivitou, kterou v Centru služeb pro podnikání využiji. Moc vám za všechno děkuji a přeji celému týmu vaší společnosti mnoho úspěšných a stejně spokojených absolventů jako jsem já.

Ing. Marta Ctiborová, marta.ctiborova(zavinac)cez.cz

Když něco dobře dopadne, sluší se za to těm, kdo se o to zasloužili poděkovat. Takže děkuji, dámy a pane lektore. Doporučuji všem, především OSVČ, co mají doma školáky. Není na škodu vědět, jaké to je při dálkovém on-line vzdělávání. Budete dobře připraveni jak na daňovou evidenci tak na to, abyste těm svým školákům mohli říkat: “Když jsem to zvládl já…“

Jiří Černík, jikar.cernici(zavinac)seznam.cz

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.