Daňové přiznání právnických osob za rok 2019

Aktuální semináře Kurzy Daně

Cena kurzu: Místo konání
1 815 Kč s DPH
(1 500 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

Seznámíte se s postupem při zpracování přiznání DPPO (transformace účetního hospodářského výsledku na základ daně, vyplnění jednotlivých řádků přiznání včetně přílohy). Vše bude probráno na konkrétním praktickém příkladu.

Popis:

Komu je seminář určen:

  • Pro účetní, jednatele firem, pro ty, kteří pomáhají s přípravou podkladů pro daňové přiznání a samozřejmě pro ty, kteří přiznání budou zpracovávat a potřebují si osvěžit znalosti.

Obsah semináře:

  • Základní principy zdanění právnických osob (osvobozené příjmy, příjmy, které nejsou předmětem zdanění, zdaňovací období)
  • Odčitatelné položky právnických osob (ztráta, odečet na vědu a výzkum, na odborné vzdělávání, dary)
  • Slevy na dani právnických osob
  • Daňově uznatelné náklady právnických osob
  • Daňové přiznání právnických osob, seznámení s formulářem
  • Povinnosti vůči správci daně (termíny, zálohy, způsob podávání)

Výklad bude doplněn praktickým příkladem a v průběhu semináře budou zodpovězeny dotazy posluchačů.

Čas:

  • Kurz je dopolední, výuka probíhá od 9 do 14 hodin.

Foto z kurzů

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.