Novinky v účetnictví a daních v roce 2023 - online

Kurzy Daně Kurzy ONLINE + E-learning Kurzy Účetnictví

Cena kurzu: Místo konání
2 420 Kč s DPH
(2 000 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

Seznámíte se se změnami, které platí pro rok 2023 v oblasti účetnictví a daní. Přednáší daňová a účetní poradkyně.

Popis:

Nezúčastnili jste se našeho semináře o novinkách v účetnictví a daních pro rok 2023? Nezoufejte, máme pro Vás záznam, můžete si jej poslechnout prostřednictvím internetu. Poskytneme Vám k němu také studijní materiály.

Pro koho je určen

Záznam semináře je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit nejen s novinkami v daních a účetnictví platnými od 1.1.2023, ale také se změnami, které vstoupily v platnost v průběhu roku 2022.

Obsah semináře

  • Změny v zákoně o daních z příjmů – připravovaná novela pro rok 2023, očekávané změny, připomenutí pravidel pro sestavování daňového přiznání za rok 2022
  • Změny v zákoně o DPH – připravovaná novela pro rok 2023, změny přijaté v průběhu roku 2022 (zvýšení limitu pro registraci k DPH, zmírnění pokut za kontrolní hlášení a další)
  • Silniční daň – podstatná změna již pro rok 2022
  • Změny v dalších zákonech – důležité změny pro podnikatele v souvislosti se zdravotním a sociálním pojištěním, případně v dalších zákonech dle aktuální situace

Studijní materiály

K semináři dostanete také studijní materiály v rozsahu 30 stran.

Jak vše probíhá

  • Dostanete přístup do online studijního systému, který bude platit 2 týdny (po domluvě i déle).
  • Studovat můžete podle Vašich časových možnosti – kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím internetu.
  • Ovládání studijního systému je velmi jednoduché.

Čas

  • Kurz si můžete objednat kdykoliv.
  • Sami si určíte kdy a odkud chcete studovat.
  • Sami si určíte tempo studia.

Foto z kurzů

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.