Novinky v účetnictví a daních v roce 2021 - aktuální seminář on-line

Kurzy Daně Kurzy ONLINE + E-learning Kurzy Účetnictví

Cena kurzu: Místo konání
1 452 Kč s DPH
(1 200 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

Na jednom místě získat od DAŇOVÉ PORADKYNĚ SOUHRNNÉ AKTUÁLNÍ INFORMACE z oblasti ÚČETNICTVÍ A DANÍ pro ROK 2021. Dostat přístup k záznamu přednášky + materiál v písemné podobě.

Popis:

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit s novinkami v daních a účetnictví platnými od 1.1.2021 a připravovanými pro rok 2021.

Obsah záznamu semináře:

  • Změny v zákoně o daních z příjmů – připravovaná novela pro rok 2021, očekávané změny (zrušení superhrubé mzdy, zpětné uplatnění daňové ztráty, změny v osvobození příjmů, změny v odpisech  a další změny podle legislativního vývoje)
  • Změny v zákoně o DPH – připravovaná novela pro rok 2021, očekávané změny a také změny přijaté v průběhu roku 2020 (například změny sazeb ,, implementace směrnic EU např. pro osvobozené dodání zboží do jiného členského státu EU, pro dodání zboží v řetězci nebo pro režim skladu, změna v uplatňování režimu osvobození nájmu nemovitých věcí a další změny podle legislativního vývoje)
  • Změny v daňovém řádu – hlavně v uplatňování plných mocí již od 1.1.2021 a další změny
  • Změny v dalších zákonech – důležité změny pro podnikatele v souvislosti se zdravotním a sociálním pojištěním, případně v dalších zákonech dle aktuální situace (zrušení daně z nabytí nemovitých věcí, drobná změna v silniční dani)

Výklad bude doplněn příklady.

Termín:

Datum si určete sami a my Vám zašleme přístup na jeden měsíc. K záznamu se můžete průběžně vracet.

Čas:

Celkový počet vyučovacích hodin: 6

Foto z kurzů

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.