Novinky v účetnictví a daních v roce 2022 - aktuální seminář

Kurzy Daně Kurzy Účetnictví Právní služby

Cena kurzu: Místo konání
2 178 Kč s DPH
(1 800 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

Seznámíte se změnami, které v oblasti účetnictví a daní nastanou v roce 2022. Přednáší daňová a účetní poradkyně. Kurz obsahuje prostor pro dotazy posluchačů.

Popis:

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit nejen s novinkami v daních a účetnictví platnými od 1.1.2022, ale také se změnami, které vstoupily v platnost v průběhu roku 2021.

Obsah semináře:

  • Změny v zákoně o daních z příjmů – připravovaná novela pro rok 2022, očekávané změny, připomenutí pravidel pro sestavování daňového přiznání za rok 2021
  • Změny v zákoně o DPH – připravovaná novela pro rok 2022, změny přijaté v průběhu roku 2021 (nájem nemovitých věcí, úprava odpočtu daně na konci roku 2021, zvláštní režim jednoho správního místa OSS a další)
  • Změny v daňovém řádu – změny po novele v roce 2021
  • Změny v dalších zákonech – důležité změny pro podnikatele v souvislosti se zdravotním a sociálním pojištěním, případně v dalších zákonech dle aktuální situace
  • Další témata – budou upřesněna v souvislosti s legislativním vývojem

Čas:

  • Kurz je dopolední, výuka probíhá od 9 do 14 hodin.
  • Celkový počet vyučovacích hodin: 6

Foto z kurzů

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.