Novinky v účetnictví a daních v roce 2024 - aktuální seminář

Kurzy Daně Kurzy Účetnictví

Cena kurzu: Místo konání
3 025 Kč s DPH
(2 500 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

Seznámíte se změnami, které v oblasti účetnictví a daní nastanou v roce 2024. Přednáší daňová a účetní poradkyně. Kurz obsahuje prostor pro dotazy posluchačů.

Popis:

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit nejen s novinkami v daních a účetnictví platnými od 1.1.2024, ale také se změnami, které vstoupily v platnost v průběhu roku 2023.

Obsah semináře

 • Shrnutí novinek, které vstoupily v platnost v roce 2023.
 • Seznámení s novinkami, které budou platit od 1.1.2024.
 • Změny v zákoně o daních z příjmů – připravovaná novela pro rok 2024 (tzv. konsolidační balíček – např. změny v zaměstnaneckých benefitech, dohodách o provedení práce, omezení odpisování osobních automobilů, změny v daňově účinných nákladech), připomenutí pravidel pro sestavování daňového přiznání za rok 2023.
 • Změny v zákoně o DPH – připravovaná novela pro rok 2024 ( tzv. konsolidační balíček – např. změny v sazbách daně, omezení nároku na odpočet u osobních automobilů).
 • Změny v dalších zákonech – důležité změny pro podnikatele v souvislosti se zdravotním a sociálním pojištěním, případně v dalších zákonech dle aktuální situace; očekávané změny v účetních předpisech.
 • Obsah semináře bude připraven podle aktuálních změn v legislativě platných k termínu konání semináře.

Čas

 • Kurz je dopolední, výuka probíhá od 9 do 14 hodin.
 • Celkový počet vyučovacích hodin: 6

Způsob výuky

 • Seminář proběhne formou prezenční výuky a zároveň v online živém vysílání.
 • Můžete si vybrat, zda si přednášku přijdete poslechnout do naší učebny, nebo zda se k ní připojíte prostřednictvím internetu.
 • V obou případech budete mít možnost vstoupit do přednášky svými dotazy.

Jak si seminář objednat

 • Účast na semináři si můžete objednat na těchto webových stránkách (kliknutím na ikonu „Objednat kurz“). Napište nám prosím do poznámky, zda si objednáváte prezenční výuku nebo online živé vysílání.

Foto z kurzů

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.