ROLE MZDOVÉ účetní + AKTUALITY pro rok 2021

7 hodin

Kurzy Mzdové účetnictví Kurzy ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ + Záznam

Cena kurzu: Místo konání
2 000 Kč21 %
2 420 Kč s DPH
(2 000 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

Na webináři „Role mzdové účetní a odměňování“ se seznámíte s principy odměňování a úkoly mzdové účetní v praxi.

Popis:

Komu je kurz určen:

  • Všem, kteří si chtějí získat základní přehled o práci mzdové účetní a principy odměňování
  • Začínajícím mzdovým účetním, finančním účetním, personalistům, manažerům, podnikatelům, zájemcům o obor mzdové účetnictí

Co všechno se naučíte:

  • Dozvíte se aktuální informace pro praxi mzdové účetní – Povinnosti zaměstnance a zaměstnavatele. Personální evidence. Zásady pro zpracování osobních údajů. Principy odměňování.
  • Řešit příklady z praxe: V průběhu výuky si probranou látku budete vysvětlovat a procvičovat na příkladech z praxe.

Doklad o absolvování:

  • Získáte Osvědčení

Foto z kurzů

Reference:

Mohu velmi vřele doporučit. Budou se Vám věnovat lidé, kteří znají kvalitně účetní teorii, ale zároveň ještě sami aktivně účtují v praxi. Navíc je jejich práce baví a mají dar a chuť informace předávat ostatním, co se teprve učí. Až budu opět potřebovat nějaké školení, půjdu sem. Tomáš Veselka, tomas veselka(zavinac)centum.cz

Profesionální přístup, perfektně připraveni vstřícní školitelé. Vše vysvětlí, dokud to nepochopíte. Program přizpůsoben tak, aby vše hladce logicky navazovalo. Mohu jen doporučit 🙂

Alena Procházková, aluskakolin(zavinac)gmail.com

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.