Cena kurzu: Místo konání
1 210 Kč s DPH
(1 000 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

Workshop umožní účastníkům zkusit myslet jinak, než jsou zvyklí a poznat sebe sama novým způsobem. Podívají se na svoje dosavadní postoje a rozhodnutí v profesním životě z odstupu a z různých úhlů pohledu. To jim umožní lépe porozumět tomu, jak mohou udělat změny ve svém profesním životě, zvýšit svou spokojenost a podpoří jejich odhodlání k dalším krokům.

Popis:

Chování každého jedince je dáno jednoduchou rovnicí. Dáváme přednost takovému chování, které je nám příjemné. A opakujeme takové, které nám zajistí pocit jistoty a bezpečí. Stejně tak se již od dětství učíme přijímat různé role a naplňovat tak očekávání svého okolí. Často se proto dostáváme do vnitřních rozporů. To má dopad i na naše rozhodování nejen v oblasti životní kariéry.

Dnešní dynamická doba na nás klade mnoho nároků, ale mnohé si na sebe klademe my sami. Chceme být úspěšní a být oceňováni svým okolím. To, že budeme úspěšní, však ještě neznamená, že se také budeme cítit spokojení.

Úspěch, cíle, motivace – často se o nich mluví. Co skutečně znamenají pro život jedince? Co je tím skutečným „motorem“, který nás pohání vpřed? Na chvíli se zastavit a zamyslet se nad sebou je užitečné. Na svou životní kariéru se můžeme podívat mnoha způsoby.

Změna postoje je základem pro jakoukoliv životní změnu. Pokud ji opravdu chceme, nemusí být tak složitá. Objektivní hodnocení naší vlastní osobnosti může být tím „prvním krokem a může nám pomoci otevřít ty správné dveře k životní kariéře, kterou opravdu chceme“.

Pro koho je workshop určen:

  • Všem, kteří chtějí lépe poznat sami sebe
  • Všem, kteří chtějí objevit, co je motivuje
  • Všem, kteří chtějí zvýšit svou spokojenost s životní kariérou
  • Všem, kteří zvažují změny ve své životní kariéře a váhají, jak na to

Obsah workshopu:

  1. Zaměření se na životní kariéru z různých úhlů pohledu
  2. Objevování širších souvislostí životní kariéry
  3. Hledání příčin životních rozhodnutí
  4. Stanovení  toho, co nás motivuje
  5. Objevování toho, jak být sami sebou
  6. Dosažení změny v životní kariéře, kterou opravdu chceme

Foto z kurzů

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.