Cena kurzu: Místo konání
1 210 Kč s DPH
(1 000 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

Kurz umožní účastníkům vystoupit z jejich komfortní zóny a podívat se na svoje dosavadní postoje a rozhodnutí z odstupu. Lépe tak dokážou porozumět tomu, co jim dosud bránilo v profesním rozvoji a posílí svoje odhodlání k dalším krokům.

Popis:

Dnešní dynamická doba klade na každého z nás mnoho nároků v osobním i profesním životě. Kromě odborných znalostí má v jednotlivých profesích stále větší význam schopnost řídit svou vlastní kariéru, stanovovat si cíle a motivovat sebe sama.

Co je tím skutečným „motorem“, který nás pohání vpřed? Dosažení úspěchu a ocenění naším okolím ještě neznamená, že se budeme cítit spokojení. Pokud je naším motivem snaha naplnit očekávání druhých, často se dostáváme do vnitřních rozporů. To má dopad i na naše rozhodování nejen v oblasti životní kariéry.

Na chvíli se zastavit a zamyslet se nad sebou je užitečné. Na sebe sama a svou životní kariéru se můžeme podívat více způsoby. To nám umožní si ujasnit motivy svého jednání a „nastartovat“ případné změny.

Základem pro jakoukoliv životní změnu je změna postoje. Pokud se pro ni opravdu rozhodneme, nemusí být tak složitá. Objektivní hodnocení naší vlastní osobnosti a našich cílů může být tím „prvním krokem“.

V průběhu kurzu používáme koučovací techniky, které účastníkům umožní hlubší uvědomění si a prožití získaných dovedností. Zároveň je věnována velká pozornost individuálním potřebám každého účastníka. Na konci kurzu již účastníci zjišťují výrazný posun v dané oblasti.

Pro koho je workshop určen:

  • Všem, kteří chtějí lépe poznat sami sebe
  • Všem, kteří chtějí objevit, co je motivuje
  • Všem, kteří chtějí zvýšit svou spokojenost s životní kariérou
  • Všem, kteří zvažují změny ve své životní kariéře a váhají, jak na to

Obsah workshopu:

  1. Zaměření se na životní kariéru jinak než obvykle
  2. Objevování širších souvislostí životní kariéry
  3. Hledání příčin životních rozhodnutí
  4. Stanovení toho, co nás motivuje
  5. Objevování toho, jak být sami sebou
  6. Dosažení změny v životní kariéře, kterou opravdu chceme

Foto z kurzů

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.