Cena kurzu: Místo konání
2 000 Kč21 %
2 420 Kč s DPH
(2 000 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

Na webináři „Srážky za mzdy“ se seznámíte s praktickými příklady srážek ze mzdy.

Popis:

Komu je určen:

  • Zájemcům, kteří si chtějí získat základní přehled o práci mzdové účetní a naučit se principy srážek ze mzdy.
  • Začínajícím mzdovým účetním, finančním účetním, personalistům, manažerům, podnikatelům, zájemcům o obor mzdové účetnictví

Co všechno se naučíte:

  • Dozvíte se aktuální informace pro obor mzdové účetnictví – Druhy srážek. Postup provádění srážek.
  • Budete řešit příklady z praxe: V průběhu výuky si probranou látku budete vysvětlovat a procvičovat na příkladech z praxe.

Doklad o absolvování:

  • Získáte Osvědčení

Foto z kurzů

Reference:

Kurz obsahoval dle mého vše potřebné. Lektoři jsou výborní. Nemám žádné připomínky.

Kateřina Kurinovská, k.kurinovska(zavinac)seznam.cz

Oceňuji výuku lektorů z praxe.

Petra Křenková, 86krenkova(zavinac)seznam.cz

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.