Účetní program Pohoda pro praxi

30 hodin

Kurzy Účetnictví

Cena kurzu: Místo konání
5 929 Kč s DPH
(4 900 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

V kurzu Účetní program pro praxi získáte praktickou znalost využití účetního programu POHODA. Osvojíte si práci v jednotlivých SW modulech, vyzkoušíte si účtování na příkladech z praxe.

Popis:

Pro koho je kurz určen:

  • Pro všechny, kteří mají znalosti účetnictví a chtějí se naučit účtovat v programu POHODA
  • Všem, kteří si chtějí práci s programem POHODA zopakovat

Obsah:

  • Základy využití PC v účetnictví
  • Seznámení se softwarem POHODA
  • Jednotlivé moduly softwaru POHODA
  • Nácvik praktických příkladů
  • Uzávěrka

Čas:

  • Kurz trvá 5 dní.
  • Kurz dopolední: od 8:30 do 13:30 hodin.
  • Kurz odpolední: od 14:30 do 19:30 hodin.

Doklad o absolvování:

Osvědčení

Sleva:

590 Kč pro nezaměstnané, studenty, zájemkyně na mateřské a rodičovské dovolené, posluchače odpoledních kurzů.

Skvělé uplatnění

Po kvalitních účetních je velká poptávka.


Nabídky práce pro účetní v Praze a okolí

Foto z kurzů

Reference:

Kurz byl velmi zajímavý a hlavně jsem si procvičila program Pohoda sama u PC. Na procvičování bylo dost času. Paní lektorka má o všem přehled a vše nám pěkně vysvětlila. Byla výborná. Školící materiály byly přehledné. Celkově mohu tento kurz všem jen doporučit.

Jana Kvapilová, jana.kvapilova(zavinac)eu.lukoil.com

S náplní kurzu jsem spokojená. Lektorka je velice milá a přátelská. Ochotně odpovídá na všechny dotazy a snaží se soustředit se na každého studenta zvlášť.

Tvardiková Marika, tvardikova.marika(zavinac)email.cz

Náplň kurzu byla výborně vybraná, obsahovala všechna důležitá témata. Paní lektorka byla velice erudovaná. K účastníkům kurzu přistupovala individuálně a její výklad byl dobře srozumitelný.

Marta Rábková, marta(zavinac)seznam.cz

Probrali jsme všechny moduly programu. Všechny postupy i funkce byly vysvětleny jasně a srozumitelně. Obdivuji trpělivost paní lektorky. S kurzem jsem spokojená a považuji jej za přínosný.

Veronika Šulcová, sulcova.veronika11(zavinac)seznam.cz

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.