Videoseminář Program Antivirus

A...On-line kurzy Aktuální semináře

Cena kurzu: Místo konání
Zdarma

Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

Připravili jsme pro Vás videoseminář „Program Antivirus“. Můžete se na něj podívat ZDARMA.

Popis:

Nejste si jisti, jak postupovat v rámci Programu Antivirus? Chcete si ujasnit správné postupy podle zákoníku práce? Chceme Vám pomoci zorientovat se v situaci, proto Vám přinášíme ZDARMA videoseminář. Odkaz pro jeho zhlédnutí najdete níže.

Obsah videosemináře

Videoseminář trvá necelou hodinu a obsahuje tato témata:

  • Přehled o opatřeních vlády na ochranu proti šíření nákazy COVID-19 a o jejich dopadech na zaměstnavatele.
  • Správné postupy podle zákoníku práce při uplatňování interních opatření zaměstnavatele.
  • Podmínky Programu Antivirus pro uplatnění kompenzace nákladů na zaměstnance.

Lektor

Odkaz

Lektoři kurzu

Foto z kurzů

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.