PERSONALISTA - zkouška profesní kvalifikace

Kurzy Personalistika

Cena kurzu: Místo konání
4 235 Kč s DPH
(3 500 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Akreditace kurzu

Autorizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR pro pořádání zkoušek profesní kvalifikace 62-007-N; číslo autorizace 2015/55.

Cíle kurzu:

Složit zkoušku profesní kvalifikace a získat osvědčení o nové profesní kvalifikaci pro povolání Personalista / Personalistka.

Popis:

Pro koho je zkouška určená:

  • Zkouška je určená pro všechny, kdo chtějí získat osvědčení o profesní kvalifikaci Personalista/Personalistka.
  • Je vhodná pro ty, kdo mají znalosti a zkušenosti získané praxí v oboru nebo studiem a chtějí získat dokument pro doložení své kvalifikace u zaměstnavatele.

Příprava na zkoušku:

  1. Na zkoušku se můžete připravit sami, pokud máte dostatečné množství znalostí a zkušeností z praxe nebo jste personalistiku již v minulosti studovali.
  2. K přípravě na zkoušku můžete využít naše kurzy. Vybrat si můžete z těchto 2 kurzů:
    • dálkový rekvalifikační kurz Personalista – dálkově (můžete studovat v našich příjemných učebnách s našimi skvělými lektory);
    • on-line kurz Personalistika (můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv prostřednictvím internetu).

Jak zkouška probíhá:

Osvědčení:

  • Po úspěšném složení zkoušky obdržíte Osvědčení o získání profesní kvalifikace, které nahrazuje školní vzdělání v oboru. Osvědčení je veřejnou listinou stejně jako vysvědčení, výuční list nebo diplom o absolutoriu a proto má celostátní platnost při prokazování kvalifikace u zaměstnavatele.

Foto z kurzů

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.