Management pro praxi – rekvalifikační kurz

Pravidelně každý měsíc otevíráme kurz Management pro praxi.

  • Přečtěte si hodnocení posluchačů tohoto kurzu.Studenti MAN-vm
  • Pokud pro Vás bude inspirací ke studiu, přihlaste se na některý z dalších termínů.
  • Podrobné informace o obsahu kurzu najdete zde.

Hodnocení posluchačů:

Kurz se mi líbil. Získala jsem díky němu rozhled. Lektoři nám předávali informace z praxe. Vynikající byla především prezentace Štěpánky Duchkové, Víta Balouška a Libuše Pirklové.

Květoslava Hribiková

Kurz doporučuji pro jeho příjemnou atmosféru a množství informací. Moc se mi tady líbilo.

Dramé Mamoudou

Kurz byl pro mě osobně velký přínos, rozšíření obzorů,  nabídka jiného pohledu na utříbení myšlenek a tolik potřebné opakování. Co jsem znala z praxe dostalo tvar, smysl a logiku. Nebylo nic, co by na mě negativně působilo. Děkuji všem. Lekce byly velice příjemné a také užitečné díky příkladům z praxe.

Iva Šindelková

Kurz doporučuji. Přinese posluchačům prohloubení znalostí. Lektory hodnotím velmi dobře.

Pavel Jaroš

S kurzem jsem spokojená. Splnil mé požadavky. Líbil se mi přístup všech lektorů. Především děkuji Ing. Pirklové, která nás celým kurzem nejvíce provázela, za její přístup a péči. Kurz považuji za velmi užitečný.

Jana Skřivanová

Kurz se mi moc líbil. Naučila jsem se mnoho zajímavých věcí, které jsou užitečné nejen pro profesní, ale i osobní život. Lektoři jsou výborní – kreativní, akční, ochotní.

Pham Thi Hyen Anh

S kurzem jsem spokojená. Chválím především jeho praktickou část a lektory, které nám předávali zkušenosti z praxe. Látka je zajímavá a inspirativní. Oceňuji umístění učeben v centru Prahy – pro jejich dobrou dostupnost.

Markéta Rybáčková

management-m