Novinky

Chcete se naučit účetnictví a nemáte čas v průběhu pracovního týdne? Jsou tady pro Vás VÍKENDOVÉ kurzy. Vyberte si z naší nabídky Zde najdete nejbližší termíny kurzů: Základy účetnictví  Víkendový kurz: 24. března – 22. dubna Účetnictví pro praxi  Víkendový kurz: 24. března – 27. května Účetnictví pro pokročilé Víkendový kurz: 17. března – 1.

Celý článek…

Zaplaťte za rekvalifikační kurz méně o 20 % Připravili jsme pro Vás akci, která Vám umožní získat studium v rekvalifikačním kurzu za cenu nižší o 20 %. Podrobnosti zjistíte ZDE. Další informace Vám rádi poskytneme na: E-mailové adrese: info@sluzbyapodnikani.cz Tel. číslech: (+420) 775 583 697, (+420) 605 403 895

Chcete vědět, jak to vypadá v našem vzdělávacím centru? Podívejte se na naše videa. Toto je náš běžný den. 🙂 Lektoři přednášejí. Studenti studují. Tým našeho studijního oddělení je Vám plně k dispozici. A toto video pro Vás natočil dron, kterému jsme dovolili proletět se učebnami 🙂 Chcete se o našem vzdělávacím centru dozvědět více?

Celý článek…

Získejte informace o novinkách, které platí v oblastech ÚČETNICTVÍ, DANĚ, MZDY od 1.1.2023. Nestihli jste naše aktuální semináře o změnách legislativy? Nevadí, připravili jsme pro Vás jejich online záznamy. Seminář – Novinky v účetnictví a daních v roce 2023 Přednáší daňová poradkyně. Problematiku vysvětluje příjemnou a srozumitelnou formou. Přednáška obsahuje příklady z praxe. Podrobné informace a najdete zde.

Celý článek…