Novinky

Zaplaťte za rekvalifikační kurz méně o 20 % Připravili jsme pro Vás akci, která Vám umožní získat studium v rekvalifikačním kurzu za cenu nižší o 20 %. Podrobnosti zjistíte ZDE. Další informace Vám rádi poskytneme na: E-mailové adrese: info@sluzbyapodnikani.cz Tel. číslech: (+420) 775 583 697, (+420) 605 403 895

Získejte i Vy dotaci od úřadu práce a studujte s námi zdarma Jak získat rekvalifikační kurz zdarma prostřednictvím webových stránek Jsem v kurzu Přehled všech našich rekvalifikačních kurzů  Vybírat můžete z těchto kurzů ÚČETNICTVÍ (120 hodin) – prezenční výuka – Žádost pro úřad práce vyplňte zde na tomto odkazu: Studium ve všední den: Účetnictví Studium

Celý článek…

Chcete vědět, jak to vypadá v našem vzdělávacím centru? Podívejte se na naše videa. Toto je náš běžný den. 🙂 Lektoři přednášejí. Studenti studují. Tým našeho studijního oddělení je Vám plně k dispozici. A toto video pro Vás natočil dron, kterému jsme dovolili proletět se učebnami 🙂 Chcete se o našem vzdělávacím centru dozvědět více?

Celý článek…

Máte už plány na léto? Co třeba studovat? Rozšířit své znalosti a dovednosti? Naučit se novou profesi? Věnujte čas sami sobě, udělejte něco pro svoji budoucnost – pojďte s námi studovat. 🙂 Vyberte si: Chcete vědět více? Další informace najdete na těchto webových stránkách. Rádi Vám je také poskytneme na:

Obsah článku: „Vzdělání je klíčem k odemčení světa“ Oprah Winfrey V dnešní době platí, že vzdělávání nekončí maturitou ani diplomem z vysoké školy. Technologie, vědecké poznatky, informace i požadavky na odbornost se velmi rychle vyvíjí a je potřeba držet s nimi krok. Také pracovní trh se stále mění, vznikají nové profese a některé naopak téměř zanikají.

Celý článek…