Novinky

Stále připravujeme nové možnosti, jak Vám vzdělávání udělat co NEJPŘÍNOSNĚJŠÍ A NEJPŘÍJEMNĚJŠÍ 🙂 Nyní nabízíme ON-LINE KURZY, kdy po jejich skončení budete moci během roku využít možnost přijít osobně do našeho vzdělávacího centra. Bude se na Vás těšit náš milý lektor a probranou látku Vám přiblíží osobně! Podívejte se na nabídku našich on-line kurzů!

K úspěšným a žádaným on-line kurzům z ÚČETNICTVÍ A PERSONALISTIKY jsme nově vytvořili za důležitého přispění našich výborných lektorů a praktiků on-line kurzy z oblasti ADMINISTRATIVY, PERSONALISTIKY a MARKETINGU. Těšte se na další se zaměřením na DANĚ, MANAGEMENT, ZÁKLADY PODNIKÁNÍ 🙂

Čím zahnat smutek, úzkost a prázdnotu? On-line kurzy! V této složité době je nabízíme s 20% slevou. Udělejte si radost a zároveň něco pozitivního pro Vaši budoucnost!

Ve Finančním zpravodaji 4/2020 bylo zveřejněno rozhodnutí ministryně financí o prominutí příslušenství daně a správního poplatku z důvodu mimořádné události a Pokyn GFŘ D-44 k promíjení úroku z prodlení, úroku z posečkané částky a pokuty za nepodání kontrolního hlášení. Za běžných okolností se pomalu blížil termín podávání daňových přiznání k dani z příjmů za rok 2019, který je každý rok 1.dubna.

Celý článek…

Zaplaťte za on-line kurz méně o 20 % Připravili jsme pro Vás akci, která Vám umožní získat studium v on-line kurzu za cenu nižší o 20 %.  Tato akce platí od 18. 3. do 18. 4. 2020 a řídí se následujícími pravidly. Pravidla pro uplatnění akce Akce se vztahuje na objednávky ke studiu v on-line kurzu, které

Celý článek…