Základy účetnictví – online kurz

on-line kurz

Kurzy ONLINE + E-learning Kurzy Účetnictví

Cena kurzu: Místo konání
6 400 Kč-20 %
5 130 Kč s DPH
(4 240 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

V tomto online kurzu se naučíte základy účetnictví. Témata kurzu jsou: legislativa účetnictví, rozvaha, výkaz zisků a ztrát, podvojnost, účtování pokladny a banky, zúčtovací vztahy, DPH, majetek, zásoby, mzdy a jejich zaúčtování, zdravotní pojištění a sociální pojištění.

Popis:

Pro koho je kurz určen:

 • Začátečníkům, kteří se chtějí naučit základy účetnictví.
 • Všem, kteří si chtějí základy účetnictví zopakovat.
 • Všem, kteří základy účetnictví chtějí studovat online.

Co všechno se naučíte:

 1. Základy účetnictví: Naučíte se základní principy a zásady účetnictví. Seznámíte se s legislativou účetnictví, s účetními doklady, účetními výkazy a se základními účetními operacemi pro účtové třídy 0, 1, 2 , 3.
 2. Řešit příklady: Budete mít k dispozici množství interaktivních testů, na kterých si můžete vyzkoušet správné účtování

Obsah kurzu:

Kurz obsahuje tato témata:

 • Legislativa účetnictví, náležitosti účetních dokladů.
 • Rozvaha. Výkaz zisků a ztrát.
 • Podvojnost.
 • Účtování pokladny, banky.
 • Zúčtovací vztahy.
 • DPH. Majetek. Zásoby.
 • Mzdy. Zaúčtování mezd. Zdravotní pojištění. Sociální pojištění. Nástup nového zaměstnance.

Studijní materiály:

 • Náš tým daňových poradců a účetních pro Vás připravil studijní materiály k výuce + testy  a procvičování.

Jak online kurz vypadá:

 • Kurz obsahuje:
  • 11 lekcí podle jednotlivých témat
  • 35 videí
  • příklady a procvičování (téměř 300 otázek)
 • Podívejte se, jak náš online kurz vypadá.

Jak vše probíhá:

 • Dostanete přístup do online studijního systému, který bude platit 3 měsíce (po domluvě i déle).
 • On-line systém obsahuje materiály ke studiu. Jsou zde pro Vás připravené studijní materiály + procvičování + interaktivní testy + prezentace + e-book.
 • Ovládání studijního systému je velmi jednoduché.
 • Studovat můžete podle Vašich časových možnosti – kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím internetu.

Čas:

 • Kurz si můžete objednat kdykoliv.
 • Sami si určíte kdy a odkud chcete studovat.
 • Sami si určíte tempo studia.

Vstupní podmínky:

 • Nemusíte mít žádné vstupní znalosti účetnictví.
 • Nejsou žádné vstupní podmínky. Potřebujte pouze počítač a připojení k internetu.

Na tento kurz můžete navázat studiem kurzu „Účetnictví pro pokročiléon-line kurz„.

Na závěr:

 • Po zásluze odměna ve formě Osvědčení o absolvování kurzu.

Skvělé uplatnění

 • Po kvalitních účetních je velká poptávka.

Prohlédněte si 413 aktuálních nabídek práce pro „účetní“ nebo „účetnictví“ poblíž Praha na kdejepráce?

Foto z kurzů

Reference:

S kurzem jsem byla velice spokojená. On-line výuka mi moc vyhovuje. Můžu se přihlásit kdykoliv a kdekoliv. Nemusím řešit hlídání pro děti a ztrácet čas na cestách. On-line přednášky byly srozumitelné, stejně tak studijní materiály. Hodně jsem ocenila možnost procvičování a testů probírané látky. Tento kurz byl pro mě pouze startovací, do léta se na vás ještě určitě obrátím.

Jana Vojtěchová, jana.matysova(zavinac)centrum.cz

Učební materiály jsou zřetelné a dobře se z nich učí. Učební příklady jsou též dobře zpracovány. Hodně příkladů, a to mně osobně velmi vyhovuje. Je pravda, že občas koukám do tabulky účtovacích tříd, neboť si to ještě nepamatuji, ale díky příkladům, které máte na internetu, si to dobře procvičím. Takže, abych to tedy shrnula, jsem spokojená s Vaším kurzem jak on-line, tak i fyzickým 🙂 Děkuji.

Eva Nýrová, evanyrova(zavinac)seznam.cz

Jsem vděčná za možnost absolvovat Váš online kurz. Jelikož mám tři děti, nejmladší roční, je pro mne tato forma studia ideální. Komunikace je od počátku rychlá a vstřícná, instrukce i studijní materiály jsou jasné a srozumitelné. Jsem naprosto spokojena, za Vaše služby tímto děkuji, a všem případným zájemcům doporučuji.

Mína Sigmundová, sigmundova.mina(zavinac)gmail.com

Kurz byl skvělý, velmi srozumitelný a moc hezky vysvětlený i pro začínající "účtaře". Velmi mi pomohla možnost vše si procvičit a vyzkoušet účtování na konkrétních příkladech. Videa byla taky velmi pěkně zpracovaná a pro pochopení přínosná. Ještě jednou díky.

Věra Benešová, benesova.vera(zavinac)email.cz

Vybrala jsem si u Centrum služeb pro podnikání kurz Základy účetnictví. Kurz je adekvátně rozdělen na 10 vyučovacích kapitol, poskytnuté materiály jsou srozumitelně napsané a uvedené příklady vysvětlené. Jsem ráda, že jsem mohla využít on-line výuku. Rovněž bych vyzdvihla vstřícný přístup zaměstnanců Centra.

Simona Heřmanová, simona.hermanova(zavinác)seznam.cz

Děkuji, že jsem měla možnost studovat Váš online kurz účetnictví. Po dlouhé době na mateřské mi to opravdu pomohlo osvěžit si účetnictví, ale také najít místa, na kterých je potřeba ještě na sobě pracovat :o))

Hana Halamková, halamkova.h(zavinac)email.cz

Absolvovala jsem online kurz Základy účetnictví. Komunikace se zaměstnanci byla velice příjemná, byli velmi vstřícní. Což mě velice potěšilo. Kurz byl rozdělen do 10 lekcí a pak následovalo procvičování. Vše bylo velice přehledné a srozumitelné, dobře se mi z toho učilo. Kurz se mi velice líbil a všem, kteří nad ním přemýšlí, bych ho doporučila.

Barbora Mahlová, bara.mahlova(zavinac)bedrna.eu

Dokončila jsem kurz Základy účetnictví včetně všech testů. Vyhovovalo mi, jak máte vše zpracováno, proto bych ráda pokračovala v samostudiu dál, tedy bych chtěla navázat kurzem Účetnictví pro pokročilé. Děkuji moc.

Eva Březnová, eva(zavinac)axento.biz

Absolvovala jsem kurz “Základní účetnictví“ a k tomu jsem dostala dárek kurz “Time Management”. Vyučující vysvětlují na videu všechno tak jednoduchým způsobem, že je snadné látku rychle pochopit. Byla jsem moc spokojená. Určitě doporučuji. Určitě se znovu vrátím k dalšímu studiu.

Olga Bratu, ogabratu75(zavinac)gmail.com

Děkuji Vám za Vaše služby, kurzem bylo příjemné procházet, vše je přehledné a srozumitelné, ráda Vás budu doporučovat dále.

Jana Hodková, hodkova.janina(zavinac)seznam.cz

Váš kurz se mi líbil, zejména možnost procvičování. Děkuji.

Helena Nováková, nohela(zavinac)seznam.cz

Byla jsem velice spokojená. Materiály pro studium jsou krásně přehledné, dobře se z nich připravuje. Tento kurz mohu jen doporučit.

Olessya Taranenko, taranenko.olessyacz(zavinac)gmail.com

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.