Kurzy Personalistika

Naše kurzy personalistiky Vám poskytnou ucelené znalosti z oblastí – získávání a výběr pracovníků, osobní rozvoj, plánování kariéry, motivace, vzdělávání, hodnocení a odměňování pracovníků, pracovní právo…

Náš rekvalifikační kurz Personalistika pro praxi obdržel akreditaci MŠMT ČR a splňuje kvalifikační standardy MPSV ČR. Trvá 1 až 2 měsíce a můžete v něm získat kvalifikaci pro povolání personalista / personalistka.

Rekvalifikační kurz Personalistika pro praxi má k dispozici e-learning, který Vám umožní opakovat si probranou látku z pohodlí domova, kanceláře a usnadní Vám tak přípravu na závěrečnou zkoušku.

Pořádáme pravidelně zkoušku profesní kvalifikace z oboru personalistika.

Rekvalifikační kurz lze získat ZDARMA, pokud jste registrováni na úřadu práce.

Přečtěte si články z oblasti personalistiky na našem blogu.

Přehled kurzů:

Cíl kurzu Termíny kurzu

V tomto kurzu získáte znalosti potřebné pro vykonávání profese personalista/personalistka. Tým lektorů poskytne posluchačům ucelený přehled z oblastí – personální management, personální činnosti, pracovní a obchodní právo, ekonomie, komunikační dovednosti, odměňování a mzdy, projektové řízení, personální marketing. Věnovat se budete například tématům: získávání a výběr zaměstnanců, řízení a plánování kariéry, komunikace v týmu, základy projektového řízení, zákoník práce a mnoha dalším.

Více o kurzu
1. 10. 2019 – 25. 11. 2019
5. 11. 2019 – 19. 12. 2019
3. 3. 2020 – 30. 4. 2020
6 000 Kč bez DPH
Cíl kurzu Termíny kurzu

Kurz Vám poskytne znalosti z oblastí – získávání a výběr zaměstnanců, obsazování pracovních míst, pracovní motivace, řízení a plánování kariéry, trendy v personálním řízení.

Více o kurzu
4 lektoři18 hodin
6. 11. 2019 – 20. 11. 2019
4. 12. 2019 – 11. 12. 2019
4 000 Kč bez DPH
Cíl kurzu Termíny kurzu

Kurz Vám poskytne informace o personálních činnostech – popisy pracovních míst, vedení osobních spisů zaměstnanců, vzdělávání a osobní rozvoj zaměstnanců, hodnocení zaměstnanců.

Více o kurzu
3 lektoři12 hodin
6. 11. 2019 – 6. 12. 2019
1 000 Kč bez DPH
Cíl kurzu Termíny kurzu

Kurz je určen začátečníkům, kteří se chtějí naučit vytvářet prezentace v programu MS PowerPoint nebo si tyto znalosti potřebují zopakovat, doplnit a procvičit. Vstupním předpokladem je základní znalost práce s počítačem a základní znalost programů MS Word a MS Excel.

Více o kurzu
3 lektoři6 hodin
13. 12. 2019
Cíl kurzu Termíny kurzu

Naučit se základní pravidla písemné komunikace včetně správné grafické i stylistické úpravy. Seznámit se se základy evidence a archivace.

Více o kurzu
3 lektoři18 hodin
Pro tento kurz nejsou zatím žádné termíny

Rekvalifikace - Úřad práce

  • Současná legislativa poskytuje nezaměstnaným možnost, požádat o uhrazení rekvalifikačního kurzu úřad práce. Co je rekvalifikační kurz?
  • Je však pouze na zvážení schvalovací komise úřadu práce, zda žádost o proplacení kurzu schválí. Schvalovací proces trvá 4 týdny.
Všichni zájemci o zaměstnání, kteří jsou v evidenci úřadu práce, mají podle ustanovení §109 a zákona o zaměstnanosti možnost vlastního výběru rekvalifikačního kurzu. Vynaložená částka na zvolenou rekvalifikaci pro 1 uchazeče na období 3 let je maximálně 50 000 Kč. Žádost musí projít schvalovacím procesem komise úřadu práce, která ji posuzuje z hlediska uplatnění na trhu práce. Pokud chcete požádat úřad práce o proplacení některého z našich rekvalifikačních kurzů, kontaktujte nás a my Vám pomůžeme připravit všechny nezbytné podklady.

Jak na rekvalifikace (e-book)

Dozvíte se:

  • Je rekvalifikace pro vás?
  • Jaké obory jsou nejžádanější?
  • Na co si dát pozor při výběru rekvalifikačního kurzu?
  • Jak získat rekvalifikační kurz zdarma?
Odesláním formuláře souhlasíte s zpracováním osobních údajů.
E-book lze také zakoupit za 500 Kč. Pro objednávku nás kontaktujte.
 

Jak získat rekvalifikační kurz zdarma přes úřad práce

  1. Objednejte si vhodný rekvalifikační kurz a uveďte v objednávce, že jste registrován(a) na úřadu práce.
  2. Zašleme Vám veškeré dokumenty potřebné pro to, aby Vám úřad práce mohl schválit a proplatit Váš kurz. Obdržíte od nás kalkulaci, cenovou nabídku, kopii schválené akreditace daného kurzu, včetně obsahové náplně vybraného rekvalifikačního kurzu.
  3. Úřad práce Vám, v případě schválení Vaší žádosti, předá potvrzení o úhradě kurzu, které odevzdáte v našem školícím středisku. Tím budete do kurzu zařazeni.
  4. Výše uvedené kroky musí být vyřízeny před zahájením rekvalifikačního kurzu. Schvalovací řízení na úřadu práce trvá 4 týdny.
Nesplňujete požadavky pro získání rekvalifikačního kurzu zdarma? Zažádejte o slevu. Potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Náš tip