Personalista - online (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV)

on-line kurz

Kurzy ONLINE + E-learning Kurzy Personalistika

Cena kurzu: Místo konání
13 600 Kč-20 %
10 890 Kč s DPH
(9 000 Kč bez DPH)
Centrum služeb pro podnikání, Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2 (5 minut od I. P. Pavlova a náměstí Míru, směr Nuselský most - mapa)

Cíle kurzu:

V tomto online kurzu se naučíte to nejdůležitější z oblasti Personalistiky. Budete vědět – jak získávat nové pracovníky, jak obsazovat pracovní místa, jak plánovat kariéru a vzdělávání, jak řídit, hodnotit a motivovat pracovníky. Budete se orientovat v základech pracovního práva a zpracování personálních písemností. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPSV.

Popis:

Komu je kurz určen

 • začátečníkům, kteří chtějí získat znalosti z oblasti personalistiky;
 • všem, kteří si chtějí doplnit nebo připomenout znalosti z oblasti personalistiky;
 • všem, kteří personalistiku chtějí studovat online.

Nepřehlédněte

Co všechno se naučíte

 • Personální činnosti a personální management: Naučíte se oblasti – získávání nových pracovníků, obsazování pracovních míst, řízení a plánování kariéry. Seznámíte se s pravidly motivace, hodnocení pracovníků a managementu.
 • Pracovní právo: Získáte orientaci v zákoníku práce a dalších zákonech z oblasti pracovního práva.
 • Základy obchodního práva: Základní předpisy. Uzavírání smluv.
 • Odměňování a mzdy: Budete se věnovat procesu odměňování pracovníků, sociálnímu a zdravotnímu pojištění, mzdovému systému .
 • Personální písemnosti: Budete vědět, jak zpracovávat personální písemnosti.
 • Naučíte se novou a zajímavou profesi.

Obsah kurzu

Online kurz se skládá z těchto 6 odborných celků:

 1. Personální činnosti: Personální práce. Role personalisty. Popisy pracovních míst. Osobní spisy zaměstnanců.  Vzdělávání a osobní rozvoj zaměstnanců. Řízení pracovního výkonu. Hodnocení pracovního výkonu.
 2. Personální management: Získávání a výběr nových zaměstnanců. Obsazování pracovních míst. Řízení a plánování kariéry. Motivace. Motivační systém organizace. Propouštění zaměstnanců z organizace. Trendy v personálním řízení.
 3. Odměňování a mzdy: Odměňování zaměstnanců. Mzdový systém organizace. Sociální a zdravotní pojištění.
 4. Právo: Zákoník práce. Pracovněprávní vztahy. Vznik pracovního poměru. Ukončení pracovního poměru. Pracovní doba. BOZP. Lékařské prohlídky. Ochrana osobních údajů.  Listina základních práv a svobod.  Antidiskriminační zákon. Základy obchodního práva. Uzavírání smluv.
 5. Personální marketing: Základy personálního marketingu. Marketingový mix. Komunikační mix. Personální výzkum. Značka zaměstnavatele.
 6. Písemná komunikace: Tvorba písemností dle ČSN 01 6910. Pravidla pro psaní textů. Datové schránky. Archivace a skartace.

Čas

 • Kurz si můžete objednat kdykoliv.
 • Sami si určíte kdy a odkud chcete studovat.
 • Sami si určíte tempo studia.

Jak vše probíhá

 • Dostanete přístup do online studijního systému, který bude platit 3 měsíce (po domluvě i déle).
 • Online systém obsahuje materiály ke studiu. Jsou zde pro Vás připravené studijní materiály + procvičování + interaktivní testy + prezentace + e-booky.
 • Ovládání studijního systému je velmi jednoduché.
 • Studovat můžete podle Vašich časových možnosti – kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím internetu.

Jak on-line kurz vypadá:

Vstupní podmínky

 • Nemusíte mít žádné vstupní znalosti personalistiky.

Na závěr:

 • Po zásluze odměna ve formě Osvědčení o absolvování kurzu Personalista, o které nám napište 🙂

Zkouška profesní kvalifikace

Skvělé uplatnění

Po kvalitních personalistech je velká poptávka.

Prohlédněte si 62 aktuálních nabídek práce pro „personalistika“ poblíž Praha na kdejepráce?

Foto z kurzů

Reference:

Jsem vděčná za možnost absolvovat Váš online kurz. Jelikož mám tři děti, nejmladší roční, je pro mne tato forma studia ideální. Komunikace je od počátku rychlá a vstřícná, instrukce i studijní materiály jsou jasné a srozumitelné. Jsem naprosto spokojena, za Vaše služby tímto děkuji, a všem případným zájemcům doporučuji.

Mína Sigmundová, sigmundova.mina@gmail.com

On-line kurz Personalistika mohu jen pochválit. Studijní materiály obsahují velké množství témat a jsou přehledné a snadno pochopitelné. Videa mě bavila, několikrát jsem se k nim vracel. Vyhovoval mi způsob studia - sám jsem si určoval, kdy budu studovat a jak dlouho se budu věnovat jednotlivým tématům.

Jakub Dlouhý, jkjl(zavinac)gmail.com

Podklady pro online kurz Personalistika jsou velmi přehledně a hezky zpracované. Na konci každé kapitoly jsou otázky k procvičení. Naučenou látku si můžete procvičit pomocí online testů, které můžete absolvovat opakovaně. Pokud potřebujete s něčím poradit, můžete se obrátit na kontaktní osobu, ochotně a rychle Vám vše zodpoví. Pokud bych uvažovala o dalším vzdělávání, tak bych se sem určitě vrátila. Kurzy doporučuji.

Lucie Markovičová, lucie.marti@seznam.cz

Jako vždy na výbornou. Ráda se do vzdělávacího centra vracím. Velice důkladně propracované a obsáhlé studijní materiály. Oceňuji též možnost e-learningu, který mi byl velkou oporou. Velmi děkuji za přístup k trémistovi, jako jsem já.

Kateřina Sejková, sejkova.katerina(zavinac)seznam.cz

Materiály jsou přehledné a obsáhlé. Příjemná kombinace textů, prezentací, e-learningů a videolearningů. Dobrá komunikace ze strany vzdělávacího centra.

Lucie Černá, lucie.cernaa(zavinac)gmail.com

Kurz hodnotím pozitivně. Cvičné testy mi hodně pomohly ve výuce, komunikace se vzdělávacím centrem byla naprosto perfektní. Ve studijních materiálech bylo vše, co potřebuji k práci.

Simona Horničáková, s.hornicakova(zavinac)seznam.cz

Obecné informace ke kurzům

Přečtěte si, jak se na naše školení přihlásit. Dozvíte se, jak celý kurz probíhá a na co se připravit.


Organizační informace

Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866/5 , Praha 2 – mapa. Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6. patra, kde se seznámíme a dozvíte se, ve které učebně bude Vaše výuka probíhat. Přijďte o 20 minut dříve, aby na vše bylo dostatek času a Vy se cítili dobře. S sebou si vezměte blok, pero a v případě účetního kurzu kalkulačku. Veškeré organizační dotazy Vám zodpoví naše milé referentky.

Slevy a balíčky

Usilujeme o dostupnost kurzů každému. Proto spolupracujeme s úřady práce a různými sdruženími, přes které je možno kurz získat zdarma. Pokud patříte v současnosti mezi rodiče na MD nebo RD, studenty nebo již objednáváte několikátý kurz, máte nárok na slevu 10%.

Individuální školení pro firmy

Na základě našich zkušeností připravíme firemní školení sestavené podle Vašich konkrétních požadavků. Inspirovat se můžete vypsanými kurzy, ale rádi zohledníme Vaše přání. Zaměstnance pošlete k nám nebo lektoři přijdou do Vaší firmy. Kontaktujte nás.

Politika chrany osobních údajů

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. respektuje a chrání všechny osobní údaje, které od Vás získá. Přinášíme Vám informace o tom, s jakými osobní údaji, jakým způsobem a za jakým účelem pracujeme.