Reference od firem a jejich zaměstnanců

Podívejte se, jaké názory nám napsali vedoucí firem nebo jejich zaměstnanci na naše kurzy, které jsme pro ně uspořádali.

Společnost TRI services, s.r.o.

Zaměstnanci společnosti absolvovali kurzy:

tri-servicesCentrum služeb pro podnikání s.r.o. si naše firma TRI Services s.r.o. vybrala jako partnera pro vzdělávání našich zaměstnanců. Školení probíhá již třetím rokem především v oblasti účetnictví finančního a manažerského, mezd české a slovenské legislativy. Lektoři jsou na výuku perfektně připraveni a naše zaměstnance do problematiky vždy výborně zaškolí. Komunikace se zástupci vzdělávacího centra je profesionální a rychlá. S Centrem služeb pro podnikání máme jen ty nejlepší zkušenosti. Vřele doporučuji.

Daniel Šindelář, projektový manažer, D.Sindelar(zavinac)triservices.cz

OZP management s.r.o.

Zaměstnanci společnosti absolvovali kurzy:

ozp-management

Naše firma si zakládá na vzdělanosti svých zaměstnanců, proto jsme hledali na trhu vhodného školitele. Vybrali jsme Centrum služeb pro podnikání s.r.o., které nabízí velkou řadu odborných a rekvalifikačních kurzů. Již několik z nich naši zaměstnanci absolvovali a vždy s maximální spokojeností. Vedení firmy se snaží vyhovět našim nárokům a splní i ty nejnáročnější požadavky jako například zajistili slovenského lektora, který pravidelně jezdí do naší firmy předávat účetní, mzdové a daňové novinky. Centrum služeb pro podnikání doporučuji pro jejich serióznost a vysokou profesionalitu.

Alexandra Bílková, jednatelka

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Zaměstnanci fakulty absolvovali kurzy:

  • Firemní výuka angličtiny
  • Individuální výuka angličtiny

logo_UK

Společnost Centrum služeb pro podnikání s.r.o. pro nás již od roku 2010 pořádá pravidelnou výuku angličtiny v jazykových úrovních začátečníci a konverzace pro velmi pokročilé. Lektoři jsou zkušení profesionálové, jejich výuka je srozumitelná a zároveň zábavná. Organizace výuky je výborná, lektoři se vždy přizpůsobí našim aktuálním časovým možnostem.

Doc. RNDr. Jakub Langhammer, PhD., proděkan, langhamr(zavinac)natur.cuni.cz

Technologická agentura ČR

Zaměstnanci agentury absolvovali kurzy:

technologicka-agentura-cr

Náplň kurzu „Účetnictví pro praxi“ včetně poskytnutých učebních materiálů byla na velmi dobré úrovni. Lektorka ing.Volheinová provádí výklad látky naprosto srozumitelným způsobem i pro začátečníka v oboru. Znalosti získané absolvováním kurzu používám pravidelně při své pracovní činnosti. Kurzy účetnictví bych určitě doporučil.

Ing. Krejčí Otakar, Oddělení realizace projektů, krejci(zavinac)tacr.cz

technologicka-agentura-crLektorka postupovala profesionálně s dostatečnými odbornými znalostmi. Náplň kurzu byla stanovena se snahou o maximální poskytnutí informací o dané tématice. Kurz mohu doporučit i jiným zájemcům.

Ing. Karel Zeman, oddělení realizace projektů, zeman(zavinac)tacr.cz

Ministerstvo obrany České republiky, Agentura personalistiky Armády České republiky

Zaměstnanci ministerstva absolvovali kurzy:

ministerstvo-obrany

Rekvalifikační kurz „Administrativní pracovník“ byl zabezpečen v souladu se vzdělávacím projektem a učebními osnovami. Průběh a výsledky kurzu lze hodnotit velice kladně. Kurz proběhl řádně a byl odborně veden. Účastníci pozitivně hodnotili úroveň kurzu a jeho přínos pro další odborné uplatnění. (Celá reference)

Mgr. Dušan Drábek, správní rada odboru vzdělávání a rekvalifikace, rekvalifikace.acr(zavinac)army.cz

Společnost Car & Concierge Praha

Zaměstnanci společnosti absolvovali kurzy:

ccservis

Podnikám v oblasti poskytování služeb pro návštěvníky Prahy konkrétně dopravy, pohostinství a návštěv kulturních zařízení. Tato práce vyžaduje umění výborné komunikace s lidmi, asertivního chování, argumentace a další schopnosti, které je potřeba zdokonalovat. Rád mám věci pod kontrolou a poskytuji služby na výborné úrovni. Na spokojenosti klientů je to znát. Proto jsem se rozhodl své znalosti prohloubit a získat klid při komunikaci se zákazníky. Absolvoval jsem kurzy Centra služeb pro podnikání. Byl jsem maximálně spokojen. Lektoři jsou přátelští lidé, kteří předávají mnoho praktických zkušeností. Náplň byla plná inspirace pro mou práci. Kurzy všem doporučuji.

Radek Souček, Car & Concierge Praha, info(zavinac)ccservis.cz

Eurocordia – agentura pro mediální komunikaci

Zaměstnanci agentury absolvovali kurzy:

eurocordia_logo

Ve společnosti Centrum služeb pro podnikání s.r.o. jsem absolvovala několik vzdělávacích kurzů. Vždy jsem byla velmi spokojena s jejich kvalitou. Lektoři vysvětlovali probíranou látku přehledně a srozumitelně, byli ochotní a vstřícní. Program kurzu odpovídal mým potřebám i očekáváním. Studijní materiály dodnes občas využívám ve svém zaměstnání.“

Květoslava Závadová, eurocordia(zavinac)iol.cz

Pharmdata s.r.o.

Zaměstnanci společnosti absolvovali kurzy:

  • Firemní výuka angličtiny

Pharmdata

Úroveň výuky je vynikající. Lektorka dokonale vysvětluje jakékoliv naše dotazy, je velmi vstřícná a ochotná. Těšíme se na každou lekci.

Jindřiška Seifrtová, datový servis, j.seifrtova(zavinac)pharmadata.cz

E-mravenecek

Zaměstnanci společnosti absolvovali kurzy:

logo-emravenecek

S kurzy, které jsem absolvovala v Centru služeb pro podnikání s.r.o., jsem byla moc spokojená. Lektorky i lektoři byli maximálně vstřícní a milí, vyučovali srozumitelně a zábavně. Studijní materiály jsou podrobné a přehledné.

Věra Broncová, majitelka, mravenecek(zavinac)e-mravenecek.cz